Historie firmy KSENA s.r.o.

V roce 2000 z myšlenky plné entuziazmu vznikla firma, která dostala jméno KSENA s.r.o. Jejím záměrem bylo poskytování kvalitních stavebních prací a úklidových služeb. Hlavními obory činnosti firmy jsou pokládka zámkové dlažby, montáž plotů a zejména rekonstrukce interiérů a s tím související řemeslná činnost jako jsou zednické, obkladačské, sádrokartonářské, malířské a jiné stavební práce.

Nedílnou součástí firmy je divize úklidu, která poskytuje denně pravidelné úklidové služby více než 100 firmám a jednotlivcům v Praze a okolí, které přesahují 23 000 m2 denně uklizených ploch. Mimo pravidelné úklidy ročně poskytujeme více než 2.000 úklidových služeb jako generální úklidy, čištění koberců, mytí oken, úklid po řemeslnicích a stavbě, strojové čištění podlah a jiné úklidové služby pro komerční sektor i domácnosti.

Každý rok nám stále více nových zákazníku projevuje důvěru. Po objednání  a dodání našich služeb jsou spokojeni s kvalitou, kterou jim poskytujeme a opakovaně si objednávají našich služeb. Důkazem jejich spokojenosti je doporučení naší firmy svým známým a rostoucí objem námi poskytovaných služeb, který ročně vzroste o 10 až 30 %.

Snažíme se poskytovat kvalitní služby, aby se naši zákazníci na nás mohli plně spoléhat a důvěřovat nám.