Reference - pokládka dlažby

Vždy stoprocentní kvalita a rychlost provedené práce.
Dodržení termínu - samostatné a praktické řešení i nestandardních zakázek.
Aleš Vozka

Spolehlivost, přesnost, kvalita, profesionální řešení, korektní a otevřený přístup k zákazníkovi od počátku jednání, přesná příprava projektu a návrhu realizace, dodržení tohoto plánu během realizace, přesný rozpočet a jeho vedení a kontrola, včasné informace o odchylkách od dohodnutého rozpočtu – velice to oceňuji.
Martin Puš

Slušnost, spolehlivost, korektnost jednání, při stavbě průběžný dohled majitele firmy na zaměstnance, v kontaktu se zákazníkem, provázanost navazujících prací bez zbytečných prodlev, osobní přístup, dodržování dohodnutých termínů, snaha o dodržení čistoty, pořádku při práci a po dokončení práce celkový úklid v rámci možností. Je to jediná firma, kterou jsme po dokončení jedné akce využili na novou zakázku.
Eva Moravcová
 

 
Už delší dobu přemýšlím jak Vám a celému Vašemu kolektivu pracovníků,kteří u nás pracovali na stavbě plotu a dlažby poděkovat a tak aspoň touto cestou děkujeme s manželem za  trpělivost při řešení vizualizace  a výběru materiálu,která Vás stála opravdu spoustu času a trpělivosti s námi.
 
Výsledek stojí za to, ještě jednou dík manželé Pišlovi
 


Vstřícný a zodpovědný přístup, dodržení termínů zhotovení, kvalitní práce.
Koma Consulting s.r.o., H. Kopřivová

Firma KSENA prováděla na našem objektu v Konstantinové ulici, v Praze 4, koncem roku 2009, stavební práce týkající se úprav chodníku ke třem vstupům do domu, ze zámkové dlažby. Práce byla provedena na velmi dobré profesionální úrovni, bez nedodělků, závad a dokončena před sjednaným termínem. Doposud i přes nepřízeň letošní zimy na díle nebyly shledány žádné závady. Firma splnila veškeré naše požadavky. Vysoce profesionální přístup, kvalitní řemeslníci, dodržení sjednaného termínu, v našem případě dokonce práce byly započaty již po týdnu po oslovení firmy a veškeré práce od začátku až do konce byly perfektně zorganizovány, opět zdůrazňuji, byly jsme s firmou velice spokojeni.
Za výbor SVJ BS 271 Konstantinova 1472-4, M.Krčmová

Na základě vlastních zkušeností bych mohl firmu KSENA jenom doporučit. Nejenom, že odvádějí velice kvalitní práci, ale také vždy plní dohodnutý termín a cenu. Jde především o kvalitně odvedenou práci a spolehlivost, která je pro mnoho firem velkým problémem. Po mnoha předchozích zkušenostech s jinými firmami mě firma KSENA příjemně překvapila.
Karel Jeřábek

Vše proběhlo přesně podle smlouvy, pracovníci nastoupili v dohodnutém termínu, celá zakázka byla provedena rychle, v termínu a velmi dobře. Komunikace bezproblémová. Zřejmě i vzhledem k výše uvedenému je třeba počítat s vyšší cenou. V průběhu výstavby rodinného domu jsme se setkali s celou řadou firem ze stavebnictví – z nich pouze dvě bych doporučila dále, jednou z nich je Ksena.
L. Livorová

Společnost Ksena je spolehlivým partnerem se vstřícným přístupem a realizací prací podle dohodnutých parametrů (cena a čas) v požadované kvalitě.
Martin Valach

Na konci jsem byl z 99% spokojen, i když problémů při realizaci pokládky dlažby bylo více. Povětšinou to bylo způsobeno ale jinými okolnostmi, než přímo zaměstnanci Ksena. Ti pracovali z mého pohledu velmi rychle a dobře. Tudíž odmyslím-li problémy jež se vyskytly, doporučuji tuto firmu dál! A myslím, že úspěšně. Dobrá kvalita a rychlost práce při rozumné ceně a v případě problému snaha o jejich řešení! To je velmi důležité zjištění.
Projektmedia s.r.o., Jaroslav Veselý

Spolehlivost, korektnost, dodržení všech termínů, individuální přístup v řešení nastalých problémů.
Petr Studihrad