Kseně je 10 let!

Zeptejte se jakékoliv ženy v domácnosti jaké pocity vyvolává u ní slovo „úklid“? Třeba běžte za jejím manželem a zeptejte se, jak pokračuje s rekonstrukcí koupelny nebo s pokládkou dlažby? Odpovědi raději neslyším, vím že se najde jen málo jedinců, kteří mají radost z uklízení a žehlení nebo natěračských cvičení ve své domácnosti, i když to je zdarma. Pro záchranu dobrých vztahů s tchýní nebo manželkou se raději obracíte na odborníky a klidně se věnujete svým věcem dál. V tomto případě si naši společnost také můžete přidat na Váš seznam dodavatelů kvalitního úklidu nebo různých stavebních činností.

Přiznám se, že v době konkurence, krize a podnikatelské studené války o přežití cítím velkou radost z toho, že společnost, se kterou spolupracuji již 5 let, dosáhla svého slavného výročí -10 letí. Jsou to roky poznání a spousty komunikace, hledání nových směrů ale i ztrát, přínosů a výher, a teď i dobrého jména firmy podporovaného spolehlivou prací jejich zaměstnanců.

Za oficiální datum vzniku firmy se považuje den zápisu do Obchodního registru, což je 12.9.2000. K našemu výročí připravujeme dobročinné akce nasměrované na pomoc dětským domovům. Naši zákaznicí mají příležitost stát se účastníky akcí.

Z. Gavriljuk,
Komunikační manažer, Ksena s.r.o.

Poslat poptávku
facebook
twitter