Společnost KSENA: historie a současnost

ksena: historie a současnost - 001

V roce 2000 z myšlenky plné entusiasmu vznikla firma, která dostala jméno KSENA. Známá téměř všem bojovnice KSENA , byla ženou bojující za svobodu; firma KSENA se stala společností, která vedla boj za čistotu. Zakladatelé společnosti dobře věděli, že čisté prostory a pořádek ovlivňují náladu a emoce člověka. Hnacím motorem majitelů byla myšlenka, že uklizené prostory a kvalitní pravidelný úklid ovlivňují pracovní a osobní život. Ti, kdo si pravidelný úklid objednají, se nemusí starat o svůj hmotný majetek a nemovitost osobně. Profesionální úklidová firma se o nemovitost a interiér zákazníka dobře postará. Tento přístup značně prodlužuje životnost hmotného majetku. Takto začal „boj“ KSENY s.r.o. za pořádek a čistotu.

O něco později zakladatelé společnosti rozšířili pole působnosti. Další činnosti se staly: pokládka zámkové dlažby, výstavba plotu, malířské práce, rekonstrukce interiéru a jiné stavební práce. Postupně vedení vypracovalo PR-image firmy, zavedlo použití statistik k měření produkce. Toto zlepšilo rychlost, pečlivost a kvalitu služeb a vyvolává u nových zákazníku chuť si objednávat služby i nadále a pravidelně.

ksena: historie a současnost - 002Díky důrazu na rychlost, pečlivost a kvalitu, dodržování stanovených termínů a technologie firma KSENA získává u svých zákazníku oblibu jako důvěryhodný a spolehlivý partner. Naše úklidová a stavení firma působí na trhu již 11 let, má více než 40 stálých pracovníků včetně 6 oddaných manažerů. Divize úklidu denně poskytuje pravidelný úklid více než 140 firmám a fyzickým osobám v Praze a okolí a jeto víc než 23.000 m2 týdně uklizených ploch. Mimo pravidelný úklid zajištujeme více než 2.000 dalších úklidových služeb ročně, jako jsou generální úklid, čištění koberců, mytí oken, úklid po řemeslnických a stavebních pracích, strojové čištění podlah a jiné úklidové služby pro komerční sektor i domácnosti. Divize staveb poskytuje měsíčně 5 až 15 realizovaných staveb pro firmy a soukromé osoby.

Oksana Bochkova, zakladatelka společnosti, říká: „Každým rokem nám projevuje důvěru stále více nových zákazníků, kteří si opakovaně objednávají úklidové služby a stavební práce. Důkazem jejich spokojenosti jsou doporučení naší firmy jejich známým a rostoucí objem námi poskytovaných služeb, který ročně roste o 10 až 30 %. Naši zákazníci se na nás mohou plně spolehnout a důvěřovat nám díky tomu, že rychlost, pečlivost a kvalita jsou našim mottem. Služby společnosti může využít takřka každý – počínaje malou domácností až po velké firmy. Budete-li chtít zajistit úklid nebo stavební práce, nebo jen chcete pomoci svým známým tím, že jim doporučíte spolehlivého partnera – neváhejte, objednejte nebo doporučte služby společnosti KSENA . Jsme tu pro Vás.

Vedení společnosti KSENA s.r.o.

ksena: historie a současnost - 003

Poslat poptávku
facebook
twitter