Hledáme obchodního zástupce

Lákají Vás výzvy a jste rádi, když jsou prostory čisté? Současně hledáme do našeho tymu obchodního zástupce.

Jsme rodinná úklidová firma, která hledá do svého týmu šikovné pomocníky. Nyní se dostáváme na novou úroveň a vy můžete být u toho. Cílem naší firmy jsou ČISTÉ PROSTORY U ZÁKAZNÍKA. Proto potřebujeme neustále získávat zákazníky, kterým budeme tuto službu dodávat.

Nabízíme Vám odměnu ve výši základu 20.000,-Kč + 5 % z domluvených zakázek. Dobré výsledky umíme odměnit – s rostoucí produkcí poroste i Vaše mzda.

Co bude Vaší pracovní náplní:

Vyhledávání klientů,aktivní kontaktovaní potenciálních zákazníkůdomlouvání schůzek,vytváření nabídek,absolvované schůzky a uzavření objednávky či smlouvy, následné sledování zakázky.

 Co pro tuto pozici budete potřebovat:

Řidičský průkaz skupiny B Zkušenosti s aktivním prodejem ŽLZkušenosti s úklidem a chemickými prostředky (zaučíme Vás) Zkušenosti s našimi postupy práce a dodaním zakázek (zaučíme Vás)

 

  • Máte za sebou prokazatelné výsledky? Pokud s tím nemáte zkušenosti, ale cítíte se na pozici – zaučíme Vás.
  • Pokud nemáte zkušenosti s obchodem – začnete na pozici asistentky
  • Konkurence pro Vás není překážkou? Výsledkem Vaší práce je uzavřená objednávka nebo smlouva.

 

Chceme, aby naše služby byly opravdu kvalitní. Rozšiřujeme naše portfolio klientů, a právě proto hledáme posilu do našeho kolektivu. Hledáme někoho šikovného, kdo se nebude bát překážek a opravdu bude chtít ukázat, co v něm je.

Víme, že obchodníci ve firmě jsou důležití, a proto je podporujeme vzděláváním a hodnotíme dle produkce. Na druhou stranu vyžadujeme měřitelné výsledky.

Kontaktujte  nás na e-mail reditel.uklid@ksena.cz nebo zašlete sms na tel. 739 592 781. My se Vám ozveme zpět.

Poslat poptávku
facebook
twitter